O nás a náš tím

O nás

Portál Riešime peniaze prevádzkuje spoločnosť IdeaCompany, s.r.o. a poskytuje na ňom základné informácie o službách finančného sprostredkovania najmä v oblasti úverov a poistenia.

Máme niekoľkoročné skúsenosti v oblasti financií a tím expertov po celom Slovensku, ktorí sú pripravení vám poradiť s vašimi financiami. Či už potrebujete novú hypotéku alebo sa chystáte hypotéku refinancovať, tak sme tu pre vás.

Náš tím

Náš tím expertov sa postará o riešenie potrieb našich klientov, či už ide o financovanie bývania alebo poistenie. Pre našich klientov hľadáme vždy tie najlepšie riešenie.

Naši experti sú pripravení nájsť riešenie pre našich klientov v každom okamihu ich života. Či už ide o refinancovanie hypotéky, kúpu nového vysnívaného bývania alebo poistenie života a majetku.

Naši klienti

Našimi klientami sú prevažne fyzické osoby, ale naše služby poskytujeme aj pre živnostníkov a firmy. Náš tím expertov je pripravený pomôcť vám pri riešení vašich finančných potrieb.

Máte nejaké otázky alebo chcete konkrétnu ponuku napríklad na refinancovanie hypotéky. Neváhajte nám napísať alebo kontaktujte naše Centrum služieb klientom na čísle +421 948 012 120. Kontaktovať môžete priamo aj niektoré z našich regionálnych riaditeľstiev po celom Slovensku.

Viac o financiách

Pozrite si vývoj vo svete financií na Slovensku. Prvé hypotéky, platobné karty aj stavebné sporenie. Pomôžeme vám zorientovať sa vo svete financií.

Viac o našom tíme

Hľadáte kontakt priamo na niektoré z našich regionálnych riaditeľstiev? Náš tím expertov pôsobí na celom Slovensku a dokáže vám pomôcť samozrejme aj online.

Napíšte nám

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kontaktujte nás

Ametystová 5
821 06 Bratislava

info@riesimepeniaze.sk
+421 948 012 120

Hľadáte riešenie pre financovanie bývania alebo pre refinancovanie úveru z inej banky? Hľadáte najlepšie životné poistenie alebo najlepšie PZP? Napíšte nám a určite spoločne nájdeme riešenie vašich potrieb.

Regionálne riaditeľstvá

Môžete kontaktovať priamo aj naše regionálne riaditeľstvá a spojiť sa s našimi expertami na financie.

  • Regionálne riaditeľstvo Západ (Bratislavský kraj, Trnavský kraj a Nitriansky kraj) – zapad@riesimepeniaze.sk.
  • Regionálne riaditeľstvo Stred (Trenčiansky kraj, Žilinský kraj a Banskobystrický kraj) – stred@riesimepeniaze.sk.
  • Regionálne riaditeľstvo Východ (Prešovský kraj a Košický kraj) – vychod@riesimepeniaze.sk.

Z nášho blogu

Novinky zo sveta peňazí, financií, ekonomiky. Na našom blogu nájdete aj rady a tipy ako zvládnete zvyšovanie úrokov a vyššie ceny v obchodoch. Sledujte náš blog a odoberajte novinky mailom.