Naše služby

Úvery

Naši experti vám pomôžu s výberom tej najvýhodnejšej hypotéky. Financovanie vášho nového vysnívaného domova bude jednoduché, ľahké a ušetríte more času. Ten môžete radšej venovať vašej rodine.

Máte už hypotéku a aj ďalšie pôžičky? Spojte si ich do jednej a plaťte menej. Naši experti pre vás nájdu to najlepšie riešenie. Navyše vám poradia aj s výberom vhodnej fixácie úrokovej sadzby, aby ste počas splácania hypotéky mohli kľudne spávať.

Poistenie

Či už hľadáte najlacnejšie PZP alebo najlepšie poistenie vášho domova sme tu pre vás. Naši experti vám poradia s výberom tej najvýhodnejšej poistky.

Viete, že väčšina Slovákov myslí na poistenie plechov a múrov, ale vôbec nemyslí na seba a rodinu? Pri invalidite môžete prísť o desiatky tisíc eur. Poraďte sa s našimi expertami a pripravte sa na všetky situácie, ktoré vás vo vašom živote stretnú, či už sú dobré alebo zlé.

Hypotéka

Máte niekoľko úverov a chcete mať jeden a výhodnejší? Kupujete nový byt, dom alebo idete stavať vlastný dom? Potrebujete peniaze na rekonštrukciu? Nechce sa vám obiehať všetky banky a zisťovať aké podmienky vám vedia ponúknuť? Nemusíte. Nechajte starosti na vás, vy už budete iba platiť menej.

Refinancovanie hypotéky

Ponuky bánk na jednom mieste

Vymeňte zdĺhavé obehávanie bánk či lustrovanie ponúk na weboch za príjemnejšiu činnosť! Tieto veci vybavíme za vás.

Poradíme vám aj v špecifických situáciách

Ste živnostník, chcete hypotéku na polovicu s priateľkou alebo nemáte dosť hotovosti? Poradíme vám, ako postupovať aj v takýchto prípadoch.

Pripravíme vám najvýhodnejšiu ponuku hypotéky

Naši špecialisti vám poradia, ako môžete dostať tú najvýhodnejšiu hypotéku, keďže každá banka kladie dôraz na niečo iné.

Máte existujúcu hypotéku alebo aj ďalšie úvery? Refinancujte ich a získajte výhodnejšie podmienky. Získať môžete aj peniaze navyše.

Naším klientom pripravíme ponuky zo všetkých bánk, s ktorými spolupracujeme. Môžete si teda porovnať viaceré ponuky a vybrať tú najvýhodnejšiu.

Refinancovanie hypotéky do novej banky za vás vybavíme a vás čaká len podpis novej a výhodnejšej hypotéky. Do novej banky si môžete jednoducho preniesť aj váš bežný účet aj so všetkými trvalými príkazmi a tiež inkasami. Ušetrí vám to množstvo času.

Aké benefity môžete využiť?

 • Viaceré banky pri refinancovaní hypotéky ponúkajú benefity navyše. Napríklad môžete získať preplatenie sankcie za predčasný odchod zo svojej banky alebo vám nová banka vráti mesačné splátky.
 • Pri refinancovaní hypotéky často nepotrebujete ani nový znalecký posudok. Banka si často vie spraviť interný odhad, ktorý je môže byť bezplatný.
 • Zabezpečiť si viete aj úrok na dlhšie obdobie. Banky v minulosti ponúkali výhodné úroky na tri až päť rokov. Teraz postupne prichádza k zvyšovaniu úrokov. Pri refinancovaní hypotéky si môžete sadzbu zafixovať na dlhšie obdobie, napríklad na 10 alebo dokonca 20 rokov.

0.00

Mesačná splátka

0.00

Celkom za úver zaplatíte

0.00

Úroky celkom

Váš nový dom alebo byt

Pomôže s hľadaním

Hľadáte pre seba alebo pre vašu rodinu nové bývanie? Či už hľadáte byt alebo dom môžete sa na nás obrátiť. S našimi partnermi vieme zabezpečiť aj hľadanie vášho nového domova.

Pripravíme ponuky

Pripravíme pre vás aj ponuky bánk na financovanie vášho nového bývania. Nemusíte obiehať všetky banky a hľadať to najlepšie riešenie pre vás.

Aj bez bytu alebo domu

Niektoré banky umožňujú schválenie hypotéky bez toho, aby ste mali už nájdený konkrétny byt alebo dom. Hypotéka naopak vám dá niekoľko mesiacov na hľadanie vášho nového vysnívaného bývania. Nemusíte sa teda báť ani prípadného zvyšovania úrokov.

Kupujete starší byt alebo dom, ktorý potrebuje rekonštrukciu. Potrebujete peniaze na zariadenie vášho nového bývania? Aj s tým vám vieme pomôcť a nájsť najlepšie riešenia financovania.

Vďaka naším partnerom vám vieme poradiť aj so samotnou rekonštrukciou vášho nového domova. Navyše sa nasťahujete do moderného, čistého domova a to všetko bez práce.

Naši experti sú tu pre vás a vždy hľadajú to najlepšie riešenie vašich potrieb. Neváhajte nám napísať alebo zavolať.

S hypotékou bez starostí

 • Pripravíme pre vás ponuky viacerých bánk, aby ste mali možnosť vybrať si tú najlepšiu. Bez starostí, bez stresu a bez strácania vášho času.
 • Ak ešte nemáte nájdený konkrétny byt alebo dom, tak môžete využiť hypotéku naopak. Zafixovať si teda môžete výhodné podmienky a výhodný úrok.
 • Vďaka naším partnerom vám pomôžeme aj s hľadaním vhodnej nehnuteľnosti a tiež s jej prípadnou rekonštrukciou.

Rozbeh aj rozvoj

Úvery

Potrebuje vaša firma peniaze na rozbeh nového podnikania alebo potrebujete peniaze na rozvoj existujúceho biznisu? Vieme pre vás zistiť možnosti financovania vo viacerých bankách a vy sa tak vyhnete zbytočnému obiehaniu bánk a ušetríte si čas, ktorý môžete venovať vášmu podnikaniu.

Vieme, že ako dôležitý je čas. Čas zároveň znamená peniaze. Pripravíme pre vás porovnanie ponúk viacerých bánk, ktoré si ľahko porovnáte. Peniaze môžete čerpať účelovo aj bez udania účelu formou kontokorentu aj klasického splátkového úveru.

Leasing

Potrebujete do firmy jedno alebo desať áut? Máme pre vás riešenie. Či už do firmy potrebujete osobné auto, nákladné auto alebo napríklad autobus. Spolupracujeme s tými najväčšími hráčmi na trhu a vďaka tomu pre vás vieme riešiť aj skutočne individuálne požiadavky na financovanie.

Viete, že na leasing môžete kúpiť aj loď, lietadlo alebo napríklad kancelárske priestory? Obráťte sa na nás a riešenie spoločne určite nájdeme.

Poistenie

V neistej dobe je dobré sa poistiť. Nemáte ešte poistenie zodpovednosti, nemáte poistenú vašu firmu? Platíte zbytočne veľa za PZP alebo havarijné poistky? V rámci našich služieb vám vieme sprostredkovať aj poistenie a všetko teda vybavíte na jednom mieste.

Vieme, že pri podnikaní prídu chvíle, keď potrebujete pomoc s financovaním vašich plánov a nápadov. Vtedy sme tu pre vás, aby sme spoločne našli cestu ako si splniť vaše podnikateľské sny.

Či už potrebujete úver, leasing alebo poistenie sme tu pre vás. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam sa na nás môžete spoľahnúť. Spolupracujeme s tými najväčšími bankami, leasingovými firmami a tiež poisťovňami. Pripravíme vám návrh skutočne šitý na mieru vaším individuálnym potrebám.

Pre našich firemných klientov máme navyše pripravenú prémiovú podporu našich firemných expertov. Stačí nám napísať mail na biznis@riesimepeniaze.sk a určite nájdeme to najlepšie riešenie pre vás.

Podnikanie bez starostí

 • Pripravíme pre vás ponuky viacerých bánk, aby ste mali možnosť vybrať si tú najlepšiu. Bez starostí, bez stresu a bez strácania vášho času.
 • Ak potrebujete nové auto pripravíme pre vás ponuky od viacerých leasingových spoločností aby ste mohli vybrať tú najlepšiu.
 • Aj pri poistení sa na nás môžete spoľahnuť, či už ide o životné alebo neživotné poistenie.

S kým spolupracujeme?

Pre firmy

Naše služby môžu využiť aj firmy, či už potrebujete úver na rozbeh podnikania, rozšírenie podnikania, poistenie alebo leasing na novú flotilu pre vašu dopravnú firmu.

Úvery na rekonštrukciu

Potrebujete vymeniť kuchynskú linku alebo váš byt potrebuje komplexnú rekonštrukciu? Nájdeme pre vás to najlepšie riešenie.

Nový a moderný domov

Na rekonštrukciu

Kúpili ste starší dom alebo byt a nespĺňa vaše predstavy o modernom bývaní? Potrebuje váš starší dom alebo byt rekonštrukciu? Chcete vymeniť jadro a bývať moderne a bez starostí?

Aj na zariadenie

Kúpili ste nový byt alebo dom a potrebujete peniaze na zariadenie? Naši experti vám pomôžu nájsť najvýhodnejšie riešenie vašich potrieb.

Aj s refinancovaním

Máte teraz hypotéku s nevýhodným úrokom? Pomôžeme vám s jej refinancovaním a navýšením, aby ste mohli váš dom alebo byt aj zrekonštruovať.

Váš starý dom alebo byť môže dostať nový a moderný vzhľad. Potrebujete zrekonštruovať starší dom alebo byt? Potrebujete vymeniť kuchynskú linku alebo spotrebiče? Nájdeme pre vás to najlepšie riešenie.

Aj bez účelu

 • Pri rekonštrukcii nemusíte vždy dokladovať účel. Ušetríte tým čas a tiež môžete niektoré práce realizovať svojpomocne.
 • Využiť môžete úver na rekonštrukciu spolu napríklad s úverom na refinancovanie vašej nevýhodnej hypotéky.
 • Vďaka naším partnerom si môžete jednoducho zabezpečiť aj samotnú rekonštrukciu vášho domu alebo bytu.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť? Sme tu pre vás!

Či už riešite nové bývanie alebo si potrebujete zabezpečiť dôchodok, sme tu pre vás. Potrebujete vyriešiť poistenie auta, vášho bytu, domu alebo poistiť váš život? Napíšte nám a spoločne nájdeme riešenia.

Životné poistenie

Nie nadarmo sa vraví „lepšie je byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý“. Choroby ani úrazy si však nevyberáte, preto je lepšie sa poistiť. Predídete tak veľkým finančným stratám v prípade dlhotrvajúcej PN či zabezpečíte svoju rodinu, ak by, nebodaj, prišlo k najhoršiemu.

Pre život bez starostí

Najvýhodnejšia poistka na trhu

Upozorníme vás, ak sa na trhu objaví výhodnejší produkt. Nemusíte sledovať, ktorá poisťovňa aktuálne ponúka nový a možno lepší produkt.

Radi vám poradíme

Neviete, aký produkt je pre vás a vašu rodinu najvýhodnejší? Naši sprostredkovatelia vám radi pomôžu s výberom toho najvhodnejšieho.

Bezplatná pomoc

V prípade poistnej udalosti sa môžete spoľahnúť na našu asistenciu.

Vedeli ste, že?

 • Majetok má poistených 8 z 10 Slovákov, ale životné poistenie majú uzavreté len 4 z 10 Slovákov a rizikové poistenie dokonca len 2,5 z 10.
 • Priemerná škoda bytového požiaru je 3.318 €, ale celková strata na zárobku v prípade trvalej invalidity je v priemere až 135.600 €.
 • Ročne sa invalidnými stane asi 25.000 ľudí. To znamená, že približne 1 zo 4 dnešných dvadsiatnikov sa môže do dovŕšenia dôchodkového veku stať invalidným.
 • Ak máte napríklad 30 rokov a čistý príjem 1.000 €, pri dlhodobej PN staríte 45 % príjmov, pri úplnej invalidite 64 % príjmov.
 • Priemerná výška vyplácaného invalidného dôchodku Sociálnou poisťovňou do 70 % invalidity je 210 € a nad 70 % je to 379 €.

Povinné zmluvné poistenie

Poistíme vás okamžite, a to 24 hodín denne

Poistiť sa viete kedykoľvek a stačí vám na to notebook alebo telefón. Nové PZP začne platiť ihneď.

Zľavy a bonusy

Máte preukaz ZŤP alebo jazdíte bez nehôd? Naša kalkulačka PZP to vo výpočte zohľadní.

Denne aktualizované ponuky

U nás nájdete porovnanie všetkých poistných produktov s najaktuálnejšími informáciami a detailmi poistných podmienok.

Čo by ste mal pri výbere PZP zvážiť?

 • Asistenčné služby – V tomto sa ponuky poisťovní výrazne odlišujú. Pri nehode vám pomôžu zabezpečiť opravu auta, jeho odtiahnutie alebo poskytnutie náhradného vozidla. Pri výbere povinného zmluvného poistenia sa teda sústreďte na to, či sú asistenčné služby súčasťou poistenia a či vám bude pomoc poskytnutá nielen v prípade nehody, ale aj v prípade poruchy vozidla.
 • Pripoistenia – Základné poistenie si môžete rozšíriť aj o poistenie ďalších rizík, ako sú napríklad škody na čelnom skle, škody spôsobené zverou či živelnou pohromou, či si môžete pridať úrazové poistenie prepravovaných osôb, poistenie batožiny a ďalšie.
 • Bonusy navyše – Niektoré poisťovne ponúkajú aj benefity zdarma, ako napríklad poistenie pneumatík, poistenie poškodenia vozidla výtlkom alebo úrazové poistenie.
 • Výška krytia – Zvážte aj výšku krytia. To je maximálna suma, ktorú poisťovňa vyplatí osobám poškodeným prevádzkou tvojho vozidla.
 • Cena – Cena je určite dôležitým parametrom a závisí od druhu poisťovaného vozidla, veku držiteľa či nehodovosti. Naša PZP kalkulačka automaticky zarátava aj všetky zľavy a bonusy, na ktoré máte nárok.

PZP

Hľadáte najlacnejšie PZP alebo chcete benefity aj pre vaše auto? Naše porovnanie ponúk zákonného poistenia jednotlivých poisťovní je dôkladné, a pritom prehľadné.

Poistenie domu alebo bytu

Vytiekla vám práčka a vytopili ste tak susedov alebo ste si zabuchli dvere a museli ste volať zámočníka? Okrem vyčíňania zlodejov či živlov kryje poistenie bytu či domu aj takéto situácie.

Aby vás nič neprekvapilo

Poistíme vás okamžite, a to 24 hodín denne

Poistiť sa viete kedykoľvek a stačí vám na to notebook alebo telefón. Nové poistenie domácnosti začne platiť ihneď.

Denne aktualizované ponuky

U nás nájdete porovnanie všetkých poistných produktov s najaktuálnejšími informáciami a detailmi poistných podmienok.

Bezplatná pomoc

V prípade poistnej udalosti sa môžete spoľahnúť na našu asistenciu.

Čo by ste mali pri výbere poistenia nehnuteľnosti zvážiť?

 • Rozsah poistenia – Poistenie môže kryť rôzne riziká. Základom je poistenie domácnosti proti živlom, vytopeniu, krádeži a doplnkovo sa môžete poistiť aj proti vandalizmu, zadymeniu, atmosférickým zrážkam či rozbitiu skla. Poistka tiež môže zohľadňovať i predĺženú záruku spotrebičov či zodpovednosť za škodu.
 • Limity plnenia – Poisťovne stanovujú maximálne percentá z hodnoty majetku, ktoré pri poistenej udalosti vyplatia.
 • Spoluúčasť – Poisťovňa vám v prípade poistnej udalosti vyplatí sumu, ktorá zodpovedá výške škody zníženej o spoluúčasť. Čím je spoluúčasť vyššia, tým viac zaplatíte z vlastného v prípade, ak sa niečo stane, no tým nižšie bude vaše poistné. Vyššie poistné teda pre vás, naopak, znamená nižšie výdavky pri poistnej udalosti.
 • Predmet poistenia – Dobré poistenie nehnuteľnosti by malo zahŕňať všetko podstatné. Ak si chcete napríklad poistiť dom, kryté by mali byť aj vaše vedľajšie stavby a oplotenie pozemku, pri byte zase pivnica a garážové státie. Ak si nie ste istý, či ste na niečo nezabudli, neváhajte sa s nami poradiť.
 • Asistenčné služby – Niektoré poisťovne ponúkajú aj doplnkové služby ako otvorenie zabuchnutých dverí alebo pomoc pri havarijnej situácii.
 • Nadštandardné predmety poistenia – Pokiaľ vlastníte hudobný nástroj, umelecké predmety, mimoriadne cenné veci, zbierky či zbrane, bude potrebný individuálny prístup. Ich štandardné krytie je totiž minimálne.