Kategória – Správy

Odoberajte novinky mailom

Nech vám nič neunikne zo sveta financií, peňazí a ekonomiky. Novinky mailom posielame maximálne raz za dva týždne. Nemusíte sa báť, že vás budeme otravovať každý deň. Do výberu navyše dávame len to najdôležitejšie. Pre našich odberateľov máme navyše pripravenú súťaž o nákupnú poukážku v hodnote 50 eur každý mesiac.

Hypotéky

LTV, DTI, RPMN, kvitancia, istina, úrok… Chcete bývať, ale tieto výrazy vám nič nehovoria? Nemusia! Poďte sa s nami porozprávať o vašich plánoch s bývaním a so skratkami sa popasujeme za vás.

Poistenie

Nie nadarmo sa vraví „lepšie je byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý“. Choroby ani úrazy si však nevyberáte, preto je lepšie sa poistiť. Predídete tak veľkým finančným stratám v prípade dlhotrvajúcej PN či zabezpečíte svoju rodinu, ak by, nebodaj, prišlo k najhoršiemu.

Investovanie

Investovanie nemusí byť strašiakom. Vaše peniaze nemusia ležať pod matracom a strácať na hodnote. Pri správnej investičnej stratégii môžete vaše úspora zhodnotiť a ochrániť ich aj pred vysokou infláciu.

Napíšte nám

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kontaktujte nás

Ametystová 5
821 06 Bratislava

info@riesimepeniaze.sk
+421 948 012 120

Hľadáte riešenie pre financovanie bývania alebo pre refinancovanie úveru z inej banky? Hľadáte najlepšie životné poistenie alebo najlepšie PZP? Napíšte nám a určite spoločne nájdeme riešenie vašich potrieb.

Regionálne riaditeľstvá

Môžete kontaktovať priamo aj naše regionálne riaditeľstvá a spojiť sa s našimi expertami na financie.

  • Regionálne riaditeľstvo Západ (Bratislavský kraj, Trnavský kraj a Nitriansky kraj) – zapad@riesimepeniaze.sk.
  • Regionálne riaditeľstvo Stred (Trenčiansky kraj, Žilinský kraj a Banskobystrický kraj) – stred@riesimepeniaze.sk.
  • Regionálne riaditeľstvo Východ (Prešovský kraj a Košický kraj) – vychod@riesimepeniaze.sk.