,

Diners Club na Slovensku končí. Karty bude možné používať do augusta

Držitelia prémiových kariet Diners Club prídu o svoje karty. Firma oznámila odchod zo slovenského trhu a všetkým držiteľom kariet už poslala výpovede. Klienti by ich mali obdržať do konca mája a platnosť všetkých kariet teda skončí na začiatku augusta.

„Doteraz vydané karty budú fungovať až do vypršania platnosti uzatvorených zmlúv, pričom v tomto období zostanú zachované všetky funkcie platobných kariet Diners Club International ako aj pridaná hodnota v oblasti nami ponúkaných benefitov, cestovného poistenia a vernostného programu. Výpovedná lehota Vašej zmluvy uplynie a zmluva zanikne 3.8.2022 po 0:00 SELČ,“

UVÁDZA FIRMA NA SVOJOM WEBE.

Spolu s kartou držiteľom zanikne aj cestovné poistenie, či napríklad vstupy do VIP salónikov. Firma tiež upozorňuje, že karty nebude možné používať ani na rezervovanie hotelov a zaniknú aj všetky vernostné výhody, ktoré mohli využívať zákazníci firmy napríklad pri nákupe leteniek.

Diners sa nesťahuje len zo slovenského trhu, ale svoje pobočky ruší aj v susednom Česku, Poľsku a tiež Rakúsku. Aj po skončení zmluvy bude možné splácať dlh na kreditnej karte mesačnými splátkami. Firma by tiež mala zákazníkom ponúknuť možnosť refinancovania dlhu a tiež nové cestovné poistenie.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *